Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
0%
Fullscreen
Lights Toggle

Siz de Youtube üzerindeki favori videolarınızı Mp3e çevirmek istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan, bu programı sitemizden indirmek! Eğer Mp3e dönüştürmek yerine, beğendiğiniz video ve klibi olduğu gibi bilgisayarınıza kaydetmek isterseniz, Youtube Video İndirme programını da deneyebilirsiniz. İyi eğlenceler! DVDVideoSoft ürünleri ücretsiz yazılımlardır. Ürün geliştirmesini sürdürmek ve size yüksek kaliteli yazılım sağlamak amacıyla, DVDVideoSoft diğer websitelerine linkler ve araç çubukları dahil üçüncü kişi uygulama yüklemelerini ürünlerinde barındırabilir. Her DVDVideoSoft ürünü yüklendiği zaman, bu tarz yüklemeleri kabul etmek veya etmemek için açık bir seçeneğiniz vardır. Ses dosyalarınızı Apple aygıtları için M4A formatına çevirin. iPod, iPhone, iPad üzerinde ya da iTunes içinde MP3′den daha küçük dosyalarınız olsun.

And finally, the News section which has been recently created , unites the latest news from the Azerbaijani and Turkish News agencies in one page and there is no need to check all the agencies one by one. Just Visit Mp3′e Çevir and you will find the most important news. We are just a SEARCH ENGINE, but we respect an Copyright Laws. So if You have found the link to an illegal mp3 file, please report it to Us.

2005 yılından bu yana video barındıran, video paylaşım sitesi olarak kullanıcılara hizmet veren YouTube’den videoları mp3 formatına nasıl dönüştürebileceğiniz hakkında bilgiler aktaracağız. Youtube Mp3 Dönüştürücü ile videoları dilediğiniz formatta dilerseniz avi, mpg, mp3 gibi formatlara dönüştürerek bilgisayarınıza veya mobil kullanıcılarına olanak sağlamaktadır. YouTube dönüştürücü sitesinde yanı sıra dönüştürücü programları hakkında bilgilerde aktarmaktadır. Örneğin kullanılan bütün programlar hakkında görseller hazırlanıp, kullanılarak nasıl kullanıldığını kullanıcılarına aktararak bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Kullanılan ve kullanıcılar için mobil mp3 uygulamaları için açılmış kategoride bildiğiniz, bilmediğiniz ve kullanımı hakkında bilginiz olmayan bütün uygulamalar yer almakta olup ve daha fazla uygulamaya yer verilecek bir çok program hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgiler bulabileceksiniz.

Youtube’da gezinirken beğendiğimiz bir şarkıyı indirip bilgisayarımızda, telefonumuzda, mp3 çalarımızda dinlemek isteyebiliriz. Yotube’da ki videoları mp3 oalrak indirmek için ya da video olarak indirmek için programlar mevcut ama ben program olmadan nasıl indirebileceğinizi açıklayacağım. 1. YOUTUBE VİDEOLARINI MP3 OLARAK İNDİRME Videoları normal MP3 oalrak indirmek için -mp3.org/tr sitesine giriyoruz. Bu sitede sadece mp3 oalrak indirebiliyoruz ama kullanımı çok kolay ve saçma sapan reklamlar çıkmadığı için rahatsız olmazsınız. adres yazılı olan yere videonun youtube linkini kopyalıyoruz ve Video yi Dönüştür butonuna basıyoruz. İndireceğiniz videonun süresine göre biraz bekliyorsunuz. Eğer şarkı indireceksiniz çok kısa sürecektir. İşlem bittikten sonra aşağıdaki görüntü çıkacak.

YouTube to MP3 Converter aynı anda 20 videoya kadar dönüştürme yapmanıza izin verir. Ayrıca kullandığınız toplam bant genişliğini sınırlayabilir, çıktı klasörünü ve formatını (MP3, ACC ya da orijinal format arasından) seçebilir ve parçaları doğrudan iTunes’a ve hatta seçtiğiniz bir çalma listesine atabilirsiniz. Dilediğiniz videoyu, klibi ve hatta uzun filmleri bile Mp3 formatına kolayca dönüştürebilen bu yazılım ile Youtube Müzik İndirme yapabilir ve başka programlarla saatlerce mp3 aramak zorunda kalmazsınız. Kullanıcı dostu basit arayüzü sayesinde hemen hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir program olarak ön plana çıkan yazılım, tamamen ücretsiz ve reklamsız olması ile editörümüz tarafından da ödüllendirildi.

Youtube dönüştürücü ile ücretsiz bir şekilde kullanmanızı ve müzikleri dilediğiniz formatta indirmenize yardımcı olmaktadır. En güzel sevdiğiniz müzikleri program yardımı olmadan sadece web site üzerinden indirmeniz mümkün. Sizlerde sitemiz aracılığı ile bir çok işlemi yapabilir ve uygulamalar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Her gün olarak yeni bilgiler sunmakta olup ve farklı cihazlarınız için en geliştirilmiş sorunsuz çalışan uygulamalar hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgiler aktarmaktadır. facebook video indir

Game Tags

, ,

Oyun Kategorileri

Bu oyunu sevdiniz mi?

Bu oyunu sitenize ekleyin: